Artistja tajlandeze pikturon duke përdorur … gjinjte (VIDEO)

Spektakli “Thailand’s Got Talent” ka shkaktuar zemërim për shkak se një nga konkurrentet hoqi rrobat në skenë dhe nisi të pikturojë duke përdorur gjoksin.Qeveria ka reaguar duke thënë se është shokuese një skenë e tillë. Ministri i Kulturës tha se nuditeti në ekran nuk është i përshtatshëm për shoqërinë tajlandeze. Ai kërkoi shpjegim nga televizioni pse lejoi transmetimin e kësaj skene live.23 vjeçarja Duangjai Jansaunoi u shfaq përpara jurisë me xhinse dhe një këmishë. Ajo tha se ishte një artiste e pavarur nga Tajlanda e veriut. Më pas hoqi këmishën dhe nisi të pikturojë me gjoks.Paneli i jurisë, i përbërë nga dy meshkuj dhe një femër, vendosi që ajo të kalojë në raundin tjetër. Anëtarja e jurisë femër tha se i pëlqen ajo që bëri, por kjo nuk ishte e përshtatshme për shoqërinë. Kurse dy meshkujt në juri votuan pro dhe e kaluan atë në raundin tjetër me arsyetimin se kjo është një formë arti që do quhej normale në Europën perëndimore./daily-gossip.com 
SHIKONI VIDEON..!

Shkëndija,2 sekonda larg porn*grafisë (Video)


Derisa vemendja dje e sot ka qenë e perqendruar rreth Rita Orës dhe zbrazjes së mllefit në Twitter nga ana e Robit, në anën tjetër, Shkendije Mujaj ka shfrytezuar rastin të lancoj disa poza të guximshme që nuk kaluan pa u verejtur.
Siç po shihni dhe në këtë foto, këngëtarja/modelja (apo si ta quajmë më nuk e dimë), jo për fajin e saj por më shumë nga fakti që natyra nuk i fali me shumë gjymtyrë, nuk ka mundur t’i mbaj të gjitha gjërat nen kontroll, iPhone-in në njërën anë dhe të brendshmet në anën tjetër.
Por, për fat, 2 sekonda para se të ndodh nami, ajo kapi një pjesë më dorë, dhe mbuloi zocken për t’u mos bërë një poze provokuese që do e bënte atë të gjasoj në një porno star.
Një gjë e dimë mesiguri se meshkujt do të deshironin që Shkendija, një ditë, të humb gjithë kontrollin e mbathjeve të saj. 
SHIKONI VIDEON.!

Shkëndije Mujaj me bikini mega sexy (Foto Video )

E keni parë ndonjë herë kështu, as një herë atëherë viplajme, ju mundëson ta shihni edhe në bikini super seksin Shkëndije Mujaj.Këto foto janë realizuar nga vetë ajo. Shkëndija këtyre fotove u ka shtuar komentin, tash duhet të shkoj të rrezitem. Shikoni vidoen ne linkun me poshte .!

Sherr Femrash Si Ky Keni Par Sbesoj ? Ku Rrihen e i heqin Njera Tjtres ?? (VIDEO)

Cunat besoj jan shkaterru prej se qeshuri ja kjo eshte videoj ku zihen gocat ka plas grushtoi keq ku deri sa ka ardh zysha jane ndare ahahhaahahaahha shifni gocat ku zihen dhe i shkulin njera tjetres floket./infos-shqip


Genta Ismajli gjysëm e zhveshur rrëzohet në skenë (video)

Genta Ismajli e zhveshur sic di ajo qe te jet gjithmone sensuale dhe te bie ne sy nga te tjerat kte here e kan marr m`sysh. shikoni kroniken se si ajo rrezohet ne skene.

I heq te brendshmet ne emision live (Video)


Big Brother, Gjermani Nuk Pyesin Per Kamera, Per Te Disaten Her $Eks Ne Mes Te Kamerave(VIDEO)

U be e disata her qe shohim te kryhet marrdhenie seksuale ne Big Brother.Edhe ne Shqiperi por ne vendet e huaja masivisht .http://youtu.be/qGBlovLOK8g
Kshu ka ndodhur dhe ne Gjermani por keta te 2 nuk din te ndalen…
Jan komentuar si te semur te seksit dhe gjithashtu nga te tjer si mendje hapur..
Shikoni videon dhe quajini si te doni por qe po dhurojn spektakel se mohoni dot…